Milk chocolate alternative - So free Santa Claus (Plamil)
Sale price €44,99 EUR Regular price €54,99Unit price€44,99 /kgVery low stock (1 unit)- New arrival
ToyChoc Box - Sea Animals + 20g allergen-free organic chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€14,95 /100g - New arrival
ToyChoc Box - Christmas + 20g allergy-free organic chocolate (PLAYinCHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€14,95 /100g - New arrival
ToyChoc Box - Forest Animals + 20g allergen-free organic chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€14,95 /100g - New arrival
Vegan Milk Chocolate Alternative Baking Drops - Moo Free (100g)
Sale price €4,99 EUR Regular price €5,99Unit price€4,99 /100g - New arrival
Advent Calendar Figures - Nut-Free Vegan Milk Alternative Chocolate Premiere - 47% (Brands)
Sale price €7,99 EUR Regular price €8,99Unit price€7,99 /100gLow stock (13 units) - New arrival
ToyChoc Box - Dinosaurs + 20g allergen-free organic chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€14,95 /100g - New arrival
Cat Tongues - Nut-Free Vegan Milk Alternative Chocolate Premiere - 47% (Marques)
Sale price €11,49 EUR Regular price €11,99Unit price€10,45 /100gVery low stock (7 units) - Ab End of September verfügbarSold outNew arrival
Advent Calendar with 24x Organic Chocolate + 24x 3D Puzzle + 24x FunFacts (PLAY in CHOC)
Sale price €54,99 EUR Regular price €59,99Unit price€22,91 /100g - New arrival
Magnos - Nut-free Vegan Chocolate Crisp Pralines (Marques) – 150g
Sale price €10,49 EUR Regular price €11,99Unit price€6,99 /100g Nut-free vegan milk alternative chocolate premiere - 47% (Marques)
Sale price €7,49 EUR Regular price €7,99Unit price€7,88 /100g2 kg Dark Chocolate Couverture 50% - Moo Free
Sale price €94,99 EUR Regular price €99,99Unit price€47,50 /kgVery low stock (7 units)