2 kg Couverture from milk chocolate alternative 45% - Moo Free
Sale price €86,99 EUR Regular price €89,99Unit price€43,50 /kgLow stock (9 units)- New arrival
JustChoc Box - 100g Allergen-Free Organic Milk Alternative Chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €8,99 EUR Regular price €9,99Unit price€8,99 /100g - New arrival
ToyChoc Box - Endangered Animals + 20g allergen-free organic chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€14,95 /100g Dutch Original 2 bar nut-free vegan milk alternative chocolate - 52% (Heinde & Verre)
Sale price €6,99 EUR Regular price €7,99Unit price€9,99 /100g- New arrival
JustChoc Box - 30g allergen-free organic dairy-free chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€9,97 /100g - New arrival
Naranjitos - Candied orange peels covered in dark chocolate Etoile - 60% (Marques)
Sale price €9,99 EUR Regular price €10,99Unit price€9,99 /100gLow stock (15 units) Sin & Sweet - Nut-free vegan milk alternative chocolate with cookie - 46% (Marques)
Sale price €6,99 EUR Regular price €7,99Unit price€7,77 /100gNut-Free Vegan Chocolate Intense - 85% (Marques)
Sale price €7,49 EUR Regular price €7,99Unit price€8,81 /100gLow stock (14 units)- New arrival
XXL Crunchy Nut-Free Vegan Milk Alternative Chocolate Marqués - 62% (Marques)
Sale price €14,99 EUR Regular price €17,99Unit price€6,81 /100gLow stock (9 units) - New arrival
JustChoc Box - 60g allergen-free organic milk alternative chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €5,89 EUR Regular price €6,49Unit price€9,82 /100g - Ab Beginning of October verfügbarSold outNew arrival
Cat tongues - Nut-free vegan dark milk alternative chocolate Etoile - 63% (Marques)
Sale price €11,49 EUR Regular price €11,99Unit price€10,45 /100g - Ab Beginning of October verfügbarSold outNew arrival
Nut-free vegan dark milk-alternative chocolate Etoile - 63% (Marques)
Sale price €6,99 EUR Regular price €7,99Unit price€7,36 /100g