-
Show varietiesAllergen-Free Chocolate by Marqués
Now available: Lovingly handmade allergen-free chocolate from Madrid has arrived!
1kg Chocolate Drops made from Milk Chocolate Alternative 53% – Plamil
Sale price €47,99 EUR Regular price €59,99Unit price€47,99 /kg326g Dark Chocolate Drops (Guittard)
Sale price €13,99 EUR Regular price €16,99Unit price€4,29 /100g326g Milk Chocolate Drops (Guittard)
Sale price €13,99 EUR Regular price €16,99Unit price€4,29 /100g- Sold out
283g Chocolate Drops - Super Cookie (Guittard)
Sale price €13,99 EUR Regular price €16,99Unit price€4,94 /100g 340g sweet chocolate drops (Guittard)
Sale price €13,99 EUR Regular price €16,99Unit price€4,11 /100g340g white milk chocolate drops - Choc-au-lait (Guittard)
Sale price €13,99 EUR Regular price €16,99Unit price€4,11 /100gVery low stock (3 units)1kg white chocolate drops made from chocolate (Plamil)
Sale price €59,99 EUR Regular price €69,99Unit price€59,99 /kg1kg Chocolate Drops Xylitol 72% - So free (Plamil)
Sale price €49,99 EUR Regular price €54,99Unit price€49,99 /kgLow stock (20 units)- Sold out
255g Santé chocolate drops (Guittard)
Sale price €13,99 EUR Regular price €16,99Unit price€54,86 /kg 340g Milk Chocolate Drops - Butterscotch (Guittard)
Sale price €13,99 EUR Regular price €16,99Unit price€4,11 /100gLow stock (14 units)- Sold out
340g Milk Chocolate Drops - Peppermint (Guittard)
Sale price €13,99 EUR Regular price €16,99Unit price€4,11 /100g White Baking Chocolate Drops (loose) - 39% (Dammenberg)
Sale price €59,99 EUR Regular price €69,99Unit price€59,99 /kg
