Nut-free vegan white chocolate alternative with real Vanilla Royale - 37% (Marques)
Sale price €6,99 EUR Regular price €7,99Unit price€7,36 /100gMilk chocolate alternative - So free Santa Claus (Plamil)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,99Unit price€7,48 /100gCinder Toffee Chocolate Bar – Moo Free (80g)
Sale price €4,99 EUR Regular price €5,99Unit price€6,24 /100gVegan White Cookie Crunch - Moo Free (35g)
Sale price €2,49 EUR Regular price €3,49Unit price€7,11 /100gNut-Free Vegan Milk Alternative Chocolate with Crunch Lulú - 57% (Marques)
Sale price €7,49 EUR Regular price €7,99Unit price€7,88 /100gWhite Chocolate Caramel with Oats - So free (Plamil)
Sale price €5,69 EUR Regular price €6,49Unit price€8,13 /100g- New arrival
Moo Free Choccy Chum Milk Chocolate Alternative (20g)
Sale price €1,49 EUR Regular price €1,99Unit price€7,45 /100g Vegan Cookie Crunch Moofreesas - Moo Free (65g)
Sale price €5,49 EUR Regular price €6,49Unit price€8,45 /100g- Ab Mitte Oktober verfügbarSold outNew arrival
Christmas Selection Box - Vegan Christmas Chocolate Mix - Moo Free (100g)
Sale price €4,99 EUR Regular price €5,99Unit price€4,99 /100g - New arrival
Moo Free Chocolate Drops - Moo Free (35g)
Sale price €1,99 EUR Regular price €2,49Unit price€5,69 /100g Organic Dark Chocolate Coins - no added sugar 60% (Dammenberg)
Sale price €7,99 EUR Regular price €8,99Unit price€8,88 /100gLow stock (18 units)Organic Dark Chocolate Coins - no added sugar 48% (Dammenberg
Sale price €7,99 EUR Regular price €8,99Unit price€8,88 /100gVery low stock (5 units)