340g Milk Chocolate Drops - Butterscotch (Guittard)
Sale price €13,99 EUR Regular price €16,99Unit price€4,11 /100gLow stock (14 units)Free Choco Milk Alternative – The Chocolate Alternative without Cocoa! 23 g (Dammenberg)
Sale price €1,49 EUR Regular price €1,79Unit price€6,48 /100gCinder Toffee Chocolate Bar – Moo Free (80g)
Sale price €4,99 EUR Regular price €5,99Unit price€6,24 /100gVegan White Cookie Crunch - Moo Free (35g)
Sale price €2,49 EUR Regular price €3,49Unit price€7,11 /100g- Sold out
340g Milk Chocolate Drops - Peppermint (Guittard)
Sale price €13,99 EUR Regular price €16,99Unit price€4,11 /100g - Sold out
3 white airplanes Tutti Frutti - 39% (Dammenberg)
Sale price €6,49 EUR Regular price €6,99Unit price€8,65 /100g White Chocolate Caramel with Oats - So free (Plamil)
Sale price €5,69 EUR Regular price €6,49Unit price€8,13 /100gVegan Cookie Crunch Moofreesas - Moo Free (65g)
Sale price €5,49 EUR Regular price €6,49Unit price€8,45 /100gFree Choco Dark – The chocolate alternative without cocoa! 23g (Dammenberg)
Sale price €1,49 EUR Regular price €1,79Unit price€6,48 /100g- Ab Mitte Oktober verfügbarSold outNew arrival
Christmas Selection Box - Vegan Christmas Chocolate Mix - Moo Free (100g)
Sale price €4,99 EUR Regular price €5,99Unit price€4,99 /100g Milk Chocolate Yummi-Lolly – 32% (Belfine)
Sale price €2,59 EUR Regular price €2,99Unit price€10,36 /100gWhite Baking Chocolate Drops (loose) - 39% (Dammenberg)
Sale price €59,99 EUR Regular price €69,99Unit price€59,99 /kg