- Ab Mitte Oktober verfügbarSold outNew arrival
Vegan White Snowman - Moo Free (30g)
Sale price €1,39 EUR Regular price €1,99Unit price€4,63 /100g Dutch Original 2 bars of nut-free white milk chocolate Lemon - 37% (Heinde & Verre)
Sale price €6,99 EUR Regular price €7,99Unit price€9,99 /100gEaster egg + mini bar made from coffee chocolate – Plamil
Sale price €8,99 EUR Regular price €9,99Unit price€8,17 /100g- New arrival
ToyChoc Box - Sea Animals + 20g allergen-free organic chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€14,95 /100g - New arrival
ToyChoc Box - Christmas + 20g allergy-free organic chocolate (PLAYinCHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€14,95 /100g - New arrival
ToyChoc Box - Forest Animals + 20g allergen-free organic chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€14,95 /100g - New arrival
ToyChoc Box - Dinosaurs + 20g allergen-free organic chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€14,95 /100g - Ab End of September verfügbarSold outNew arrival
Advent Calendar with 24x Organic Chocolate + 24x 3D Puzzle + 24x FunFacts (PLAY in CHOC)
Sale price €54,99 EUR Regular price €59,99Unit price€22,91 /100g - New arrival
JustChoc Box - 100g Allergen-Free Organic Milk Alternative Chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €8,99 EUR Regular price €9,99Unit price€8,99 /100g - New arrival
ToyChoc Box - Endangered Animals + 20g allergen-free organic chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€14,95 /100g - New arrival
JustChoc Box - 30g allergen-free organic dairy-free chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€9,97 /100g - New arrival
XXL Crunchy Nut-Free Vegan White Chocolate Alternative Royale - 24% (Marques)
Sale price €14,99 EUR Regular price €17,99Unit price€6,81 /100gVery low stock (6 units)