Vegan White Cookie Crunch - Moo Free (35g)
Sale price €2,49 EUR Regular price €3,49Unit price€7,11 /100gNut-Free Vegan Milk Alternative Chocolate with Crunch Lulú - 57% (Marques)
Sale price €7,49 EUR Regular price €7,99Unit price€7,88 /100gWhite Chocolate Caramel with Oats - So free (Plamil)
Sale price €5,69 EUR Regular price €6,49Unit price€8,13 /100g- Sold out
3 white airplanes Tutti Frutti - 39% (Dammenberg)
Sale price €6,49 EUR Regular price €6,99Unit price€8,65 /100g - Sold out
340g Milk Chocolate Drops - Peppermint (Guittard)
Sale price €13,99 EUR Regular price €16,99Unit price€4,11 /100g - New arrival
Moo Free Choccy Chum Milk Chocolate Alternative (20g)
Sale price €1,49 EUR Regular price €1,99Unit price€7,45 /100g Vegan Cookie Crunch Moofreesas - Moo Free (65g)
Sale price €5,49 EUR Regular price €6,49Unit price€8,45 /100gFree Choco Dark – The chocolate alternative without cocoa! 23g (Dammenberg)
Sale price €1,49 EUR Regular price €1,79Unit price€6,48 /100g- Ab Mitte Oktober verfügbarSold outNew arrival
Christmas Selection Box - Vegan Christmas Chocolate Mix - Moo Free (100g)
Sale price €4,99 EUR Regular price €5,99Unit price€4,99 /100g Dutch Original 2 bars of nut-free vegan dark chocolate - 71% (Heinde & Verre)
Sale price €6,99 EUR Regular price €7,99Unit price€9,99 /100gVery low stock (1 unit)- New arrival
Moo Free Chocolate Drops - Moo Free (35g)
Sale price €1,99 EUR Regular price €2,49Unit price€5,69 /100g Milk Chocolate Yummi-Lolly – 32% (Belfine)
Sale price €2,59 EUR Regular price €2,99Unit price€10,36 /100g