Organic milk alternative - Moomin Salt Caramel 46% (Dammenberg)
Sale price €5,99 EUR Regular price €6,49Unit price€8,56 /100gMilk chocolate bar (loose) - Venezuela 43% (Dammenberg)
Sale price €59,99 EUR Regular price €69,99Unit price€59,99 /kgEaster egg + chocolate bar from nut-free chocolate with hazelnut flavour - Plamil
Sale price €8,99 EUR Regular price €9,99Unit price€7,19 /100gOrganic milk alternative - Moomin Raspberry 46% (Dammenberg)
Sale price €5,69 EUR Regular price €6,49Unit price€8,13 /100gMilk chocolate alternative - So free Santa Claus (Plamil)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,99Unit price€7,48 /100gOrganic Milk Alternative Snack Orange - Worry-free 46% (Dammenberg)
Sale price €2,49 EUR Regular price €2,99Unit price€10,83 /100gVery low stock (2 units)- New arrival
Milk Chocolate Alternative Festive Friends - Moo Free (35g)
Sale price €1,79 EUR Regular price €1,99Unit price€5,11 /100g Organic Dark Chocolate - Raspberry with no added sugar 60% (Dammenberg)
Sale price €5,99 EUR Regular price €6,49Unit price€8,56 /100gXylitol milk chocolate alternative with oats - no added sugar (Plamil)
Sale priceFrom €3,69 EUR Regular price €6,49Unit price€5,27 /100g- Ab Mitte Oktober verfügbarSold outNew arrival
Milk chocolate alternative Goldtaler - Moo Free (49g)
Sale price €1,99 EUR Regular price €2,49Unit price€4,06 /100g - Sold out
Whiskey chocolate pralines made from dark chocolate, 8 pieces
Sale price €12,99 EUR Regular price €13,99Unit price€11,60 /100g Dairy-Free Milk Chocolate Alternative Discs - Moo Free (25g)
Sale price €1,99 EUR Regular price €2,49Unit price€7,96 /100g