Organic 120g No added sugar, nut-free and soy-free Santa Claus - 48% (Dammenberg)
Sale price €10,99 EUR Regular price €11,99Unit price€9,16 /100gOrganic Dark Chocolate Coins - no added sugar 60% (Dammenberg)
Sale price €7,99 EUR Regular price €8,99Unit price€8,88 /100gLow stock (18 units)Organic Coffee Nibs - 71% (Kuná)
Sale price €4,99 EUR Regular price €5,99Unit price€16,63 /100gLow stock (20 units)Organic Dark Chocolate Coins - no added sugar 48% (Dammenberg
Sale price €7,99 EUR Regular price €8,99Unit price€8,88 /100gVery low stock (5 units)Organic Rio Verde Esmeraldas - 100% (Kuna)
Sale price €4,99 EUR Regular price €5,99Unit price€16,63 /100gLow stock (14 units)Organic 2 bars of Napo salt and raw nibs - 71% (Kuná)
Sale price €6,99 EUR Regular price €7,99Unit price€11,65 /100gOrganic Dark Chocolate - Mint - So free – Plamil
Sale price €5,49 EUR Regular price €6,49Unit price€6,86 /100gOrganic dark chocolate with coconut blossom sugar – Plamil
Sale price €5,49 EUR Regular price €6,49Unit price€6,86 /100gLow stock (20 units)- New arrival
ToyChoc Box - Sea Animals + 20g allergen-free organic chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€14,95 /100g - New arrival
ToyChoc Box - Christmas + 20g allergy-free organic chocolate (PLAYinCHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€14,95 /100g - New arrival
ToyChoc Box - Forest Animals + 20g allergen-free organic chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€14,95 /100g Organic 2 Bar Napo Amazonas - 71% (Kuná)
Sale price €6,99 EUR Regular price €7,99Unit price€11,65 /100gLow stock (12 units)