Organic 2 Bar Coffee Nibs - 71% (Kuná)
Sale price €6,99 EUR Regular price €7,99Unit price€11,65 /100gOrganic 1kg dark chocolate with coconut blossom sugar – Plamil
Sale price €54,99 EUR Regular price €59,99Unit price€54,99 /kgLow stock (17 units)Organic Napo Salt and Raw Nibs - 71% (Kuná)
Sale price €4,99 EUR Regular price €5,99Unit price€16,63 /100gLow stock (16 units)Bio 2 bars Rio Verde Esmeraldas - 100% (Kuná)
Sale price €6,99 EUR Regular price €7,99Unit price€11,65 /100g- Sale price €4,99 EUR Regular price €5,99Unit price€16,63 /100gLow stock (20 units)
Organic Esmeraldas - 82% (Kuna)
Sale price €4,99 EUR Regular price €5,99Unit price€16,63 /100gLow stock (19 units)- New arrival
ToyChoc Box - Dinosaurs + 20g allergen-free organic chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€14,95 /100g - Ab End of September verfügbarSold outNew arrival
Advent Calendar with 24x Organic Chocolate + 24x 3D Puzzle + 24x FunFacts (PLAY in CHOC)
Sale price €54,99 EUR Regular price €59,99Unit price€22,91 /100g Organic 2 Table Esmeraldas - 82% (Kuná)
Sale price €6,99 EUR Regular price €7,99Unit price€11,65 /100g- New arrival
JustChoc Box - 100g Allergen-Free Organic Milk Alternative Chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €8,99 EUR Regular price €9,99Unit price€8,99 /100g - New arrival
ToyChoc Box - Endangered Animals + 20g allergen-free organic chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€14,95 /100g - New arrival
JustChoc Box - 30g allergen-free organic dairy-free chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€9,97 /100g