Organic 120g No added sugar, nut-free and soy-free Santa Claus - 48% (Dammenberg)
Sale price €10,99 EUR Regular price €11,99Unit price€9,16 /100gOrganic Dark Chocolate Coins - no added sugar 60% (Dammenberg)
Sale price €7,99 EUR Regular price €8,99Unit price€8,88 /100gLow stock (18 units)Organic Dark Chocolate Coins - no added sugar 48% (Dammenberg
Sale price €7,99 EUR Regular price €8,99Unit price€8,88 /100gVery low stock (5 units)Organic Rio Verde Esmeraldas - 100% (Kuna)
Sale price €4,99 EUR Regular price €5,99Unit price€16,63 /100gLow stock (14 units)Organic 1kg dark chocolate with coconut blossom sugar – Plamil
Sale price €54,99 EUR Regular price €59,99Unit price€54,99 /kgLow stock (17 units)- New arrival
JustChoc Box - 100g Allergen-Free Organic Milk Alternative Chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €8,99 EUR Regular price €9,99Unit price€8,99 /100g - New arrival
JustChoc Box - 30g allergen-free organic dairy-free chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€9,97 /100g - New arrival
JustChoc Box - 30g Allergen-Free Organic Dark Chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €2,99 EUR Regular price €3,49Unit price€9,97 /100g - New arrival
JustChoc Box - 100g Allergen-Free Organic Dark Chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €8,99 EUR Regular price €9,99Unit price€8,99 /100g - New arrival
JustChoc Box - 60g allergen-free organic dark chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €5,89 EUR Regular price €6,49Unit price€9,82 /100g - New arrival
JustChoc Box - 60g allergen-free organic milk alternative chocolate (PLAY in CHOC)
Sale price €5,89 EUR Regular price €6,49Unit price€9,82 /100g Organic Dark Chocolate - 100% (Dammenberg)
Sale price €6,99 EUR Regular price €7,99Unit price€9,99 /100g