Organic 1kg dark chocolate 60% – Plamil
Sale price €54,99 EUR Regular price €59,99Unit price€54,99 /kgOrganic Dark Chocolate - Moomin Orange 55% (Dammenberg)
Sale price €5,59 EUR Regular price €6,49Unit price€7,99 /100gLow stock (17 units)New recipe: Chocolate spread - vegan nut-free - 51% (Marques)
Sale price €9,99 EUR Regular price €11,99Unit price€10,52 /100gMoofreesas Chocolate Bar – Moo Free (80g)
Sale price €4,99 EUR Regular price €5,99Unit price€6,24 /100g- Sold out
Organic Dark Chocolate - Orange - So free (Plamil)
Sale price €5,49 EUR Regular price €6,49Unit price€6,86 /100g Organic 120g No added sugar, nut-free and soy-free Santa Claus - 48% (Dammenberg)
Sale price €10,99 EUR Regular price €11,99Unit price€9,16 /100gNut-Free Vegan Milk Alternative Chocolate with Crunch Lulú - 57% (Marques)
Sale price €7,49 EUR Regular price €7,99Unit price€7,88 /100g- New arrival
Moo Free Choccy Chum Milk Chocolate Alternative (20g)
Sale price €1,49 EUR Regular price €1,99Unit price€7,45 /100g - Ab Mitte Oktober verfügbarSold outNew arrival
Christmas Selection Box - Vegan Christmas Chocolate Mix - Moo Free (100g)
Sale price €4,99 EUR Regular price €5,99Unit price€4,99 /100g - New arrival
Moo Free Chocolate Drops - Moo Free (35g)
Sale price €1,99 EUR Regular price €2,49Unit price€5,69 /100g Organic Dark Chocolate Coins - no added sugar 60% (Dammenberg)
Sale price €7,99 EUR Regular price €8,99Unit price€8,88 /100gLow stock (18 units)Organic Dark Chocolate Coins - no added sugar 48% (Dammenberg
Sale price €7,99 EUR Regular price €8,99Unit price€8,88 /100gVery low stock (5 units)